Filiz’in Teknolojik Çözümleriyle Güvendesiniz!

06 Nisan Cuma, 2018
Filiz’in Teknolojik Çözümleriyle Güvendesiniz!

Kurulduğumuz günden bu yana, inovasyonu ve teknolojinin sektörümüze getirdiği yenilikleri sürekli takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Akıllı ev sistemlerindeki yenilikler, modern alarm teknolojileri, araç ve filo takip sistemleri, plaka tanıma teknolojisiyle donatılmış otopark sistemleri gibi tüm yenilikleri sahada uyguluyoruz.

Sektörümüzü yakından ilgilendiren fuar ve inovasyon tanıtımlarını yakından takip ediyor ve yeni nesil ürünleri önce test edip uygun bulduklarımızı daha sonra da müşterilerimize öneriyoruz. Alanında uzman ekibimiz, dünya markalarından oluşan ekipmanlarımız ve en önemlisi de “Filiz Güvencesi” ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Uygun fiyat politikamız ve uzman ekibimizin deneyimleriyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, ömür boyu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.

Bugüne kadar binlerce bireysel ve kurumsal müşterilerimize güvenlik çözümleri sunup kocaman bir aile olduk. Güvenlik sistemleri ile ilgili aklınıza gelen her konuda, sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşıp bu kocaman aileye siz de dahil olabilirsiniz.